Jak poznat kvalitní a nekvalitní bekovky?

Již xx zákazníků našeho e-shopu se nás ptalo, proč se na internetu prodávají bekovky za 290 Kč a bekovky za 1700 Kč? Jaký je v nich rozdíl? Je to dobrá otázka, díky za ni.

V bekovkách a obecně i v pánských čepicích je obrovský rozdíl v kvalitě, materiálu, zpracování, barvení, značkování velikostí, atd. V neposlední řadě existuje i v EU (nikoli jen Číně) řada, desítky eshopů, které jsou podvodné a místo objednané čapky vám zašlou úplně něco jiného nebo jinou podřadnou bekovku. pozor na to! Týká se to velkoobchodu i maloobchodu.

Podvodné eshopy existují ve Velké Británii, v Holandsku, prostě ve státech v kterých byste to nečekali. O Číně ani nemluvě. Kontaktovali nás "milovníci bekovek", že si v Číně a v Anglii objednali bekovku a přišla jim po měsíci úplně jiná obyčejná čepice - kšiltovka. Vrácení zboží nikdo podstoupit nechce. Byl by to boj marný a zbytečný.

I v Číně se potkáváme při výběru zboží se vším možným. Je tzv. výroba "kontrolovaná" a "volná". V kvalitě je nebetyčný rozdíl. Můžete levně koupit čepice, které smrdí, jsou pomačkané, po vyprání pouští barvu, na slunci blednou, kovové spony praskají, atd.

Ve Velké Británii, v Belgii a v Holandsku zase narazíte na "krásné" e-shopy na bekovky a všelijaký textil, ale jeho vlastníci bývají často "anonymní muslimové a asiati" a ti neřeší prakticky nic. Nekomunikují a v balíčku vám pošlou zrovna to co mají na "stole".

V Číně jsme nakoupili přes 1000 ks bekovek za super cenu. Poslali nám 10 různých vzorků, ty byly OK. Reálná dodávka byla tragedie. 60% bekovek byly kšiltovky, barvy a typy které jsme neobjednávali, zboží bylo pomačkané jako hadry na podlahu, problém se clem, atd. A to vše jen proto, že jsme hledali dobrou cenu. Proto jsme opustili ideu prodávat bekovky za 200 až 300 Kč. Nemá smysl mít zisk 60-80 Kč á ks a s tím nést tíhu záruk, reklamací zboží, náklady na poštovné a náklady na tzv. produktové fotografie.

Nenakupujeme pro milujemebekovky.cz stovky a tisíce bekovek v sériích. To je v ČR slepá cesta, vhodná pro "kamenné vietnamce", kteří nevím jak řeší daně, clo, DPH a daňové doklady.

Většinu našich pánských bekovek si pečlivě vybíráme, hledáme, zkoušíme, osobně testujeme a nebo si je necháme vyrobit na míru v desítkách kusů.

Nemálo našich zákazníků si kdysi koupilo bekovku za pár stovek v zijemesportem, moda-london (tímto netvrdíme nic o kvalitě zmíněných eshopů) a na jiných eshopech, kde se prodávají desítky bekovek za pár stokorun. Po roce, dvou užívání bekovečky koupili u nás. Proč? Protože se chtěli nejdříve poradit, chtěli např. vysvětlit proč bekovka vybledla..., apod.

Levné čepice bekovky mají svou linii, život a zákazníky. Proč ne. U nás však milujemebekovky a Vy?

Doplnění: Dnes nám dorazily bekovky z Jižní Koreje, kde rádi nakupujeme. Bekovky mívají krásné a funkční ochranné balení v tzv. vakuovém pytli. Tak se bekovky při přepravě nepoškodí a nepomačkají. Ano, je to dražší, ale náš zákazník to ocení a pozná.

Zanechat komentář