Jakou dostanete bekovku zdarma k objednávce? Na to se často ptáte!

Často se pánové (a dámy také) ptáte jakou že to dostanete bekovku zdarma, kterou nabízíme ke každé (i opakované) objednávce?   U většiny produktů je v popisu bekovek pod hvězdičkou (poznámka) o tom, kterou bekovku a za jakých podmínek jí při nákupu obdržíte.    
Předně - bekovku zdarma získáte pouze v případě, že si jako dárek nezvolíte naše doutníčky zn. Al Capone. Dost zákazníků je miluje.

 

Zvolit si můžete buď doutníčky nebo bekovku. 

Oficiálně to chodí tak, že k vámi objednané bekovce vám do balíku přibalíme druhou bekovku zdarma, kterou se snažíme vybrat ve stejné nebo alespoň v univerzální velikosti, která koresponduje s vaší objednávkou.

Tvar a barva bekovky zdarma je různá a mění se podle toho jaké máme aktuální skladové zásoby a plánované nákupy. Během posledních dvou let jsme rozdávali bekovky riflové, golfové, kačerky, atd.

Neoficiálně to u nás funguje tak, že bekovku zdarma dostane zákazník (a zejména ti, kteří u nás nakupují osobní návštěvou) podle toho, co koupil, kolik bekovek a jaká byla finální útrata. Takže pánové - zákazníci, co tu nedávno utratili (investovali do bekovek) okolo šestitisíc korun, tak dostali dvě kožené top bekovky navíc. Byly skladem, měli číslo 56 a těch bylo zrovna předostatek.

Jiný zákazník z Březové nad Svitavou dostal už další dvě bekovky zdarma jen za osobní návštěvu i když nic nekoupil. Proč? Protože 2x už koupil a věříme, že koupí zase. Hýčkáme si ho. Dali jsme mu myslím tyto kousky, které mu sluší... Show Time I. červená.

No a pak to také funguje tak, že "licitujeme". Když u nás nakupujete osobně ve Svitavách, tak si vyzkoušíte řadu bekovek. Třeba deset, patnáct kousků. Něco potom koupíte a lehce vám dáváme další výhodné nabídky typu ARABSKÝCH OBCHODNÍKŮ "když koupíte tyto 3 ks, tak přidáme tuto zdarma, která se vám tak líbila".

A jak si to můžeme dovolit? Jednoduše. lepší peníze živé než mrtvé ve skladových zásobách...

Zanechat komentář