Komu sluší bekovky kategorie Newsboy Classic? Všem ne, pozor na to!

Tento typ oblíbených pánských čepic bekovek se pozná díky tzv. knoflíku na vrchu čapky a také díky tomu, že je jaksi "rozplácnutá" zejména v přední části. Specifická je také v tom, že na první pohled je opravdu velká. Máte z ní pocit, že je určena pro větší hlavu, než je ta vaše. Ano, opravdu tak newsboy-ky působí.

Typické pro tyto čepice je to, že buď v ní vypadáte jako totální blbec a nebo vám extrémně sluší.

 

Na těchto dvou fotografiích můžete vidět, že dotyčný majitel Newsboyky zvolil špatně. Nesluší mu! Špatně je zvolená barva, tvar i velikost. Muž z fotografie je "bledý" (myšleno neopálený), hlavu i postavu má celkem malou a proto ho newsboy bekovka úplně zazdí a rozplácne. On potřebuje Golfku nebo Kačerku, tmavou barvu a nejlépe v kůži. obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Jak to rozpoznat ještě před nákupem?

Řešení jsou dvě. Prvně je třeba si uvědomit, že newsboy bekovky sluší automaticky těm mužům, kteří měří nad 178 cm a kteří mají hustý/bohatý vlasový porost. Na bohatých vlasech tyto čepice sedí nádherně. Samozřejmě že je nosí i muži, kteří mají sestřih na tzv. "jedničku" a není jich málo, ale alespoň ta výška 180 cm je minimální vhodnou podmínkou.

Druhým řešením je to, že si k nám čapku bekovečku přijedete vyzkoušet. Stačí se předem domluvit.

Pojďte do toho. Více bekovek Newsboy uvidíte v eshopu.

Zanechat komentář