Prezidenti USA, ČR a Ruska nosí s oblibou ošklivé kšiltovky

Málokdo z nás by tomu věřil, ale fotky ukazují děsivou realitu. Vlivní prezidenti států jako jsou USA, Rusko a v neposlední řadě i ČR, Nosí nevzhledné pánské čepice!
Podívejte se na přiložené fotografie. George Bush, Barack Obama, Miloš Zeman, Václav klaus nebo miliardář Donald Trump, Ti všichni si svou hlavu pokrývají klasickou kšiltovkou amerického stylu.
Nemají zrcadlo, poradce nebo nesledují záběry své postavy v TV? Asi ne. Jinak by nemohli nosit tak otřesné a nestylové čapky kšiltovky.
O podobném americkém čepicovém nevkusu např. v golfu - jsme psali v našem dalším článku zde.
Leaderem v nevkusných prezidentských kšiltovkách je Donald Trump, kterého následuje Miloš Zeman. Na třetí místo si dovolujeme nominovat Geroge Bushe, kterého stíhá Vladimír Putin a Barack Obama. Nejopatrnějším nevkusantem je bývalý prezident ČR Václav Klaus. 
Zcela určitě by všem výše jmenovaným slušelo více nenosit žádnou kšiltovku. Monžá by měli zvolit jiný druh pánských čepic, který by jim poskytl osobní a mužný styl. Abychom byli objektivní a nepropagovali jen naše bekovky, mohou např. zvolit klobouky, riflové čepice a jiné stylovky, které by se daly sladit s konkrétním typem a osobou. Tento vkus a nadhled uvedeným prezidentům očividně chybí. 
Jakákoli bekovka poskytne mužům i klukům styl a vkus. Kšiltovka to nesvede. Na druhou stranu přiznávám, že jako fanoušek fotbalové Slávie nosím na zápasy originální slávistickou kšiltovku a nebo ve velkých vedrech nepohrdnu kloboukem zn. Bushman z klokaní kůže. Má to ale styl nebo promyšlené a snadno sdělitelné poslání.
    
      

Zanechat komentář