U nás ke každé objednávce dostanete 1 bekovku zdarma

Eshop milujemebekovky.cz má hned ve svém základu a poslání několik předností a výhod.
Jako první bych rád jmenoval, že jsme tzv. "speciálka". Specializujeme se jen na úzký výběr zboží pro velmi úzký segment potenciálních zákazníků. Speciálka znamená, že na rozdíl od mnoha eshopů neprodáváme "skoro všechno" v segmentu pánských čepic. Prodáváme jen čepice bekovky.
Druhou specialitou je to, že prodáváme jen tzv. "vybrané" pánské bekovky. Vybíráme určité druhy, tvary a střihy, kvalitní materiály, značky, barvy a rozměry. Bekovky za 290 Kč nevedeme. Těch prodávají po stovkových sériích velké obchodní domy. Náš eshop však jde tzv. na ruku milovníkům a znalcům bekovek. Proto si nedovolíme prodávat kdejaké pánské čepice a bekovky. Známe cenu i materiál a zákazníkům umíme poradit, co a jak vydrží.
Třetí specialitkou je, že jen náš eshop (dokud nás někdo neokopčí) nabízí každému zákazníkovi (i opakovaně) ke každé čepici jeden kus bekovky automaticky zdarma. Nechcete-li bekovečku zdarma, můžete si vybrat krabičku mafiánských doutníků Al Capone. To je dobrá nabídka, co říkáte?
Čtvrtou zákaznickou výhodou je to, že nabízíme individuální poradenství a dovoz konkrétní pánské čepice na míru pro daného zákazníka. Co to znamená? Například se zákazníkovi líbí ta či ona čapka bekovka, ale při komunikaci zjistíme, že barva nebo velikost zrovna není a nebude. Tak si voláme nebo píšeme a hledáme, co by bylo pro zákazníka ideální jako alternativa. Dojdeme tak mnohdy k jiné značce i střihu, protože se ukáže, co má zákazník jako své priority a libůstky. Samozřejmě že takový individuální dovoz a výběr trvá k doručení i měsíc. Ale takové individuální služby se cení, co říkáte?
Pátou výhodou pro zákazníka u nás je to, že po každém nákupu obdržíte 10% slevu na příští nákup. A to se počítá!

Zanechat komentář