Značkové bekovky, dnes zn. Stetson u nás

Bekovkám tak trochu rozumíme. Proto i dnes budu tvrdit, že ne vše nejdražší a značkové musí být vždy to nej top. Bekovky si vybíráme kus od kusu, typ od typu. Nic nebereme hromadně a už vůbec ne na základě super příznivé co nejnižší ceny.

V každé třídě i typu najdeme hodně propadáků, ale i nádherné kvality. Proto si vybíráme. Stetson je jedna z nejstarších a dnes i z nejkvalitnějších a nejluxusnějších značek v USA.  Dělá klobouky a další kupu pokrývek hlavy. Dělají i bekovky, cca 100 typů.
Stetson ano nebo ne?
To je otázka do pranice.  Dříve než zákazníkům něco prodáme, tak všechny bekovky osobně zkoušíme, nosíme, testujeme a hledáme "mouchy". U Stetsonu se moc much nenajde. Tedy přesněji řečeno, žádné mouchy nelze nalézt. Snad až na jednu. Některé druhy bekovek amíci vyrábějí v Číně.
Jedná se o přísně kontrolovanou výrobu. Stetson si celkem úspěšně hlídá i výrobu plagiátů - napodobenin. Ale i tak občas něco unikne.
Snad i proto má Stetson z USA pro Evropu dost tvrdá a dokonalá pravidla velkoobchodu. Potrpí si na kvalitu ve všem.  Každopádně od Stetsonů vám můžeme nabídnout kačerky, popular classic, north classic, letní i zimní bekovky, newsboy a těžkotonážní koženou kvalitu. Stetson obsáhl všechny kategorie.
Nitě nikde nečouhají, zmetky a reklamace se prakticky nevyskytují, mají výborné a jemné podšívky a asi nejlepší od Stetsonů jsou bekovky ze 100% kůže hovězinky i vepřovice. To je extra klasa sama o sobě. Ty osobně nosím a jsem nadmíru spokojen. Doporučuji např. Cook nebo Charisma. Moc hezká a dost prodávaná je i tato krasavice Iron cotton Extra. Ovšem aspoň za náš eshop je od zn. Stetson nejprodávanější bekovka Hollywood classic Newsboy.
 
Co napsat na závěr?
Stetson rozhodně není jen pro movité zákazníky. U bekovek nejde ani tak o cenu, ale o to, co za své peníze chcete, na co to chcete, co vám sluší a co naopak nikoli. Když tyto otázky zvážíte a třeba i ve spolupráci s námi na ně najdete odpovědi, pak si pořizujte Stetsonky nebo i jakoukoli jinou značku nebo noname, které se vám líbí. Značka Stetson, a to je pravda, je jakýmsi garantem vyšší kvality. 
Od Stetsonu nebudeme prodávat všechny modely. Budeme si pečlivě vybírat druhy bekovek, které vám budeme nabízet.

Zanechat komentář