Doprava

Balíčky jsou obvykle odeslány do 2 dnů po obdržení platby a jsou dodávány prostřednictvím České pošty - Cenný balík nebo Balík Do ruky. U balíčku na dobírku zboží odesíláme do 2 dnů po obdržení objednávky.

Náklady za dopravu zahrnují balné i poštovní náklady. 

Platba

V našem eshopu můžete platit hotově, dobírkou, klasickým bankovním převodem nebo online platební kartou či online převodem.

Online platba:

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.