Ir a Skot - Black Day Elegance

Nový produkt

1 779,00 Kč

3 ks

Vyberte si svůj dárek zdarma

Bekovka z řady Ir a Skot - Black Day Elegance pochází z oblíbené kategorie North Clasic a je oblíbena zejména v anglo-saské populaci drsných chlapíků s dobrým srdcem. Tzv. "angličanky" nesluší univerzálně všem mužům, ale jen určitým typům. I tím odráží svůj charakter aristokracie. Tyto bekovky mají svůj osobitý tvar a ducha staromilství a tradic. Prostě Velká Británie!

Černá verze je tak trochu ústupkem v tomto regionu, protože seveřani mulují "kostkované vzory", ale chápou, že černá se dobře ladí s moderním oblečením. Tato bekovka vyniká svou nádhernou a příjemnou chladivou podšívkou vínové barvy ze saténu. Druhou předností je kvalita materiálu a zateplení, prostě luxusní pocit.

Je lehce zateplená, tudíž jaro, podzim i mírná zima bekovce nevadí. Hodí se prakticky na jakékoli neformální nošení. To znamená na vycházky, ven, do přírody, do města, na výlety nebo do zaměstnání. Do divadla bychom doporučovali spíše elegantnější řady.

Pokud není momentálně skladem, bekovky dodáme na objednávku do 3 týdnů.

PS: Dárek obdržíte ke každé vaší objednávce. Jedná se typ/druh/barvu/velikost bekovky, kterou určí prodejce dle svých skladových a marketingových podmínek. Můžete si vybrat i balení doutníků.

Napsat recenzi

Ir a Skot - Black Day Elegance

Ir a Skot - Black Day Elegance